HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Osmaniye Merkezde yer alan Bolat Makine Metal Sanayii olarak metal çelik sektöründe çeşitli hizmetler vermekteyiz.

Bolat Makine olarak Osmaniye makine imalatında sektörde adını duyuran firmamız cnc plazma kesim ile istediğiniz şekillerde tabla kesimlerini gerçekleştirmekteyiz.
 Her türlü sac kesimleri ve şekillendirilmesi yapan firmamız uzman kadrosu ile cnc kesim abkant kesim ve büküm çalışmalarını yapmaktadır.

Asansör parçalarının imalatında osmaniyede sizleri kalite ile buluşturmak için disiplinli çalışma prensibi ile sürekli hizmet vermekteyiz.

Osmaniyede her türlü çelik konstrüksiyon imalatında bulunan firmamız hem imalat hem montaj hem teknik destek sağlamakta ve yapmış olduğu başarılı işlere her geçen gün yenisini eklemektedir.
İmalat alanımızda yetenekli mühendislerimiz ve alanında uzmanlaşan çalışma kadromuz sizler için eksiksiz hizmet sağlamaktadır.

Bolat makine osmaniyede asansör motor sehpaları, kabin süspansiyonları gibi ihtiyaçlarınız için üstün kaliteyi uygun fiyatlarla birleştirerek sizlere sunmaktadır.

Makine üretim, çelik imalat ve montajları, asansör parça imalat ve montajları için 7/24 Bolat Makine ile iletişime geçebilirsiniz.